Krajowy System e-Faktur KSeF (szkolenie 28 i 29 listopada 2023)

Zapraszamy na szkolenia Krajowy System e-Faktur KSeF zorganizowane dla Użytkowników systemów Agrobex Info. Termin szkolenia: 28 listopada 2023 r.(szkolenie stacjonarne) oraz 29 listopada 2023 r.(webinarium). Program szkolenia: Krajowy System e-Faktur, Faktury ustrukturyzowane, Centralizacja rozliczeń VAT a KSeF w JST.

Czytaj całość

Elektroniczne potwierdzenie sald w EWD - zakup z rabatem

Do przeprowadzenia inwentaryzacji należności proponujemy skorzystać z modułu EWD. Za pomocą tego modułu nie tylko dokonamy wysyłki elektronicznego potwierdzenia sald, ale również damy możliwość elektronicznej odpowiedzi każdemu kontrahentowi. Zakup modułu EWD w terminie do 30 listopada br. objęty jest dodatkowym 20% rabatem.

Czytaj całość

Faktury ustrukturyzowane KSeF

Od 1 lipca 2024 r. wszystkie faktury dla podmiotów gospodarczych (B2B) będą wystawiane i odbierane w formie elektronicznej za pomocą KSeF. Prowadzimy prace związane z integracją naszych systemów z Krajowym Systemem e-Fakturowania poprzez nowy moduł KSeF

Czytaj całość

Zmiana minimalnego wynagrodzenia od 1 lipca br.

Od 1 lipca br. obowiązuje nowa wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę 3600 zł, a także minimalnej stawki godzinowej 23,50 zł. W systemie KPWin odpowiednie wartości należy zapisać w słowniku miesiąca. Od 1 lipca 2023 r. przestały również obowiązywać zmiany wprowadzone specustawą COVID-19

Czytaj całość

Ustawa wprowadzająca e-faktury przyjęta przez Sejm

16 czerwca 2023 r. Sejm uchwalił ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług wprowadzający obowiązkowe e-Faktury i Krajowy System e-Faktur (KSeF): e-Faktury będą obowiązkowe od 1 lipca 2024 r. dla podatników VAT, podatnicy zwolnieni z VAT podmiotowo lub przedmiotowo będą zobowiązani do wystawiania e-Faktur od 1 stycznia 2025 r.

Czytaj całość

Wszystkich wpisów: 126