Zmiany w JPK_VAT od 1 lipca br.

Od 1 lipca br. obowiązuje rozporządzenie ministra finansów, funduszy i polityki regionalnej z 30 czerwca 2021 r. (Dz.U. poz. 1179). Wprowadzono nowe oznaczenia WSTO_EE i IED, a ponadto zmiany mające na celu ułatwienie podatnikom wywiązywanie się z obowiązków ewidencyjnych (m.in. zniesiono obowiązek stosowania oznaczenia MPP)

Czytaj całość

Samodzielna aktualizacja programu eDEK

W związku z pytaniami o przedłużenie licencji programu eDEK informuję, że po wykupieniu pakietu aktualizacja, aktywację programu można przeprowadzić samodzielnie. Poniżej krótka instrukcja samodzielnej aktualizacji

Czytaj całość

Usługi wykonujemy zdalnie

W związku z wprowadzeniem od 20 marca br. nowych obostrzeń z powodu pandemii COVID-19 informuję, że wszystkie usługi wykonujemy głównie poprzez zdalny dostęp. Jednocześnie prosimy o kontakt telefoniczny na telefony komórkowe lub na adresy mailowe - w biurze pracujemy w systemie hybrydowym.

Czytaj całość

Sprawozdanie GUS Z-12 za 2020 należy złożyć do 31 marca br.

Pracodawcy, którzy zostali wylosowani przez GUS, są zobligowani do przekazania w terminie do 31 marca 2021 r. sprawozdania Z-12. Przygotowaliśmy w systemie KPWin dodatkowy moduł Sprawozdanie Z-12 za 2020r. za pomocą, którego możliwe jest wytworzenie danych potrzebnych do wypełnienia sprawozdania GUS o strukturze wynagrodzeń według zawodów. Usługa jest dostępna w 2 wariantach podstawowej i rozszerzonej. Użytkowników zainteresowanych skorzystaniem z usługi proszę o kontakt w sprawie ...

Czytaj całość

Powiadomienia o nowych wersjach systemów

Przygotowaliśmy możliwość włączenia powiadomień o nowych wersjach systemu na naszej stronie www. Nowa opcja powiadomień jest dostępna po zalogowaniu w opcji Profil. Powiadomienia o nowych wersjach systemów są realizowane niezależnie od powiadomień, które są zdefiniowane w poszczególnych systemach. W przypadku pytań, proszę o kontakt z Państwa konsultantem.

Czytaj całość

Wszystkich wpisów: 88