Sprawozdanie GUS Z-12 za 2022 należy złożyć do 31 marca br.

Pracodawcy, którzy zostali wylosowani przez GUS, są zobligowani do przekazania w terminie do 31 marca 2023 r. sprawozdania Z-12. Przygotowaliśmy w systemie KPWin dodatkowy moduł Sprawozdanie Z-12 za 2022r. za pomocą, którego możliwe jest wytworzenie danych potrzebnych do wypełnienia sprawozdania GUS. Użytkowników zainteresowanych skorzystaniem z usługi proszę o kontakt w sprawie ustalenia terminu wizyty konsultanta.

Czytaj całość

Nowe pobieranie kursów walut w systemach KFWin i HTWin

Udostępniamy nowe wersje systemów KFWin i HTWin, zawierające nowe biblioteki do pobierania kursów walut (wykorzystujące API zalecane przez NBP). Użytkowników, zainteresowanych nowym rozwiązaniem, którzy nie pobierają wersji z naszej strony internetowej, proszę o kontakt w sprawie ustalenia terminu instalacji nowej wersji.

Czytaj całość

Autozapis do PPK w systemie KPWin

Informujemy, że zakończyliśmy prace związane z przygotowaniem systemu KPWin w wersji 1.12.12 do ponownego zapisu osób, które nie przystąpiły lub zrezygnowały z uczestnictwa z PPK. Użytkowników , którzy podpisali z TFI umowę na prowadzenie PPK lub zainteresowanych nowym rozwiązaniem, proszę o kontakt w sprawie ustalenia terminu instalacji nowej wersji.

Czytaj całość

Pobieranie kursów walut w systemach KFWin i HTWin

NBP przywróciło dotychczasową metodę pobierania kursów walut (zgodnie z informacją na stronie www NBP usługa w tej wersji ma działać do 29.02.2024). Automatyczne pobieranie kursów walut w systemach KFWin i HTWin działa poprawnie.

Czytaj całość

Obowiązkowy KSeF ponownie odroczony

Ministerstwo Finansów planuje przesunięcie z 1 stycznia 2024 r. na 1 lipca 2024 r. obowiązku przesyłania ustrukturyzowanych faktur za pomocą Krajowego Systemu e-Faktur oraz wyłączenie z KSeF faktur konsumenckich. Aktualnie prowadzimy prace związane z integracją naszych systemów z KSeF. W pierwszym etapie będzie to pobieranie faktur w systemie ADU oraz wysyłka faktur z systemów Fakturowanie i HTWin.

Czytaj całość

Wszystkich wpisów: 114