Terminy zapłaty w transakcjach handlowych

Obowiązek sporządzenia sprawozdania o terminach zapłaty w transakcjach handlowych za 2023 rok dotyczy tych podatników, u których wartość przychodu uzyskana w 2022 roku przekroczyła równowartość 50 mln euro i którzy znaleźli się w zestawieniu opublikowanym przez Ministra Finansów

Czytaj całość

KSeF zostanie przesunięty

Termin na wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) zostanie przesunięty. Minister Finansów Andrzej Domański podczas konferencji prasowej poinformował o „krytycznych błędach” kodu w zakresie funkcjonalności i wydajności systemu e-faktur, które uniemożliwiają jego wejście w życie od 1 lipca 2024 r.

Czytaj całość

Obniżone stawki podatku VAT przedłużone

Przypominam, że 1 stycznia 2024 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Finansów z 9 grudnia 2023 w sprawie obniżonych stawek podatku od towarów i usług

Czytaj całość

Komunikat dla użytkowników systemu kadrowo-płacowego KPWin

Informujemy, że na naszej stronie internetowej www.agrobex.info dostępna jest wersja systemu kadrowo-płacowego KPWin 2.01.03 lub nowsza.

Czytaj całość

Krajowy System e-Faktur KSeF (szkolenie 28 i 29 listopada 2023)

Zapraszamy na szkolenia Krajowy System e-Faktur KSeF zorganizowane dla Użytkowników systemów Agrobex Info. Termin szkolenia: 28 listopada 2023 r.(szkolenie stacjonarne) oraz 29 listopada 2023 r.(webinarium). Program szkolenia: Krajowy System e-Faktur, Faktury ustrukturyzowane, Centralizacja rozliczeń VAT a KSeF w JST.

Czytaj całość

Wszystkich wpisów: 125