Autorskie systemy IT

Projektujemy i dostarczamy funkcjonalne narzędzia usprawniające pracę kluczowych działów firm, czyli dopasowane do indywidualnych potrzeb, zgodne z wymogami prawa programy finansowo – księgowe, kadrowo - płacowe i systemy CRM, analizy finansowe, programy do obiegu dokumentów, zarządzania magazynami czy obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego, np. portal pracowniczy.

Wsparcie merytoryczne

Użytkownikom naszych systemów zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne. W naszym zespole obok informatyków mamy także specjalistów ds. księgowych, kadr i płac, dlatego rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy, jak pomóc. Czy wiesz, że w nagłych sytuacjach, kiedy Twój pracownik odpowiedzialny np. za płace nie może zrealizować swoich zadań, możesz na nas liczyć? Nasi fachowcy natychmiast przejmą najpilniejsze sprawy, a Ty masz komfort, że kluczowe działania będą zrealizowane na czas.

Pomoc zdalna

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom masz nas zawsze pod ręką. Tam gdzie to możliwe, staramy się pomóc od razu za pośrednictwem Internetu lub telefonu, co oszczędza czas i koszty.

Pełny outsourcing IT

To wygodne rozwiązanie - korzystasz kiedy potrzebujesz i płacisz za wykonaną usługę. Zajmujemy się projektowaniem i administracją sieci, bieżącym wsparciem informatycznym, zabezpieczeniem danych, tworzeniem kopii, konserwacją, diagnozą i naprawą sprzętu a także sprzedażą i serwisem drukarek fiskalnych firmy POSNET.

Konifguracja oprogramowania

Dbamy o to prawidłową instalację i funkcjonowanie nie tylko naszych systemów, ale i zewnętrznego oprogramowania, dzięki czemu Twoje życie staje się prostsze.

Wsparcie techniczne

Dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach komputer to podstawowe narzędzie pracy, a bez niego - jak bez ręki. Nasi serwisanci są do Twojej dyspozycji - sprawdzimy przyczynę ewentualnej awarii i podpowiemy optymalne rozwiązania.

Chcesz zacząć współprace?

Zadzwoń do nas, napisz maila lub poproś o kontakt a oddzwoni do Ciebie odpowiednia osoba.

Informacje kontaktowe