Usługi wykonujemy zdalnie

Z powodu pandemii COVID-19 wszystkie usługi wykonujemy wyłącznie poprzez zdalny dostęp. Jednocześnie prosimy o kontakt telefoniczny na telefony komórkowe lub na adresy mailowe - w biurze pracujemy w systemie hybrydowym. Wykaz kontaktów znajduje się w każdym systemie w opcji O programie -> O systemie

Czytaj całość

Komunikat dla Użytkowników systemów - 24 grudnia br.

Uprzejmie informuję, że czwartek 24 grudnia br. będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników naszej firmy. Przepraszając za ewentualne utrudnienia, łączę pozdrowienia. Z poważaniem Leszek Nowak Prezes Zarządu

Czytaj całość

Nowy JPK w systemach KFWin, Fakturowanie i HTWin

Systemy KFWin i Fakturowanie wersja 2.16.xx oraz HTWin wersja 1.06.xx, zawierają zmiany w zakresie nowego JPK. Nowy moduł Nowy JPK jest automatycznie włączony dla wszystkich użytkowników systemu KFWin, Fakturowanie i HTWin, korzystających z modułu JPK. Moduł jest objęty jednorazową opłatą, która zostanie naliczona w październiku br.

Czytaj całość

Pracujemy wyłącznie zdalnie

Z powodu pandemii COVID-19, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, wszystkie usługi wykonujemy wyłącznie poprzez zdalny dostęp. Jednocześnie prosimy o kontakt telefoniczny na telefony komórkowe lub na adresy mailowe.

Czytaj całość

Nowy JPK_VAT od 1 października 2020

Zmiany wprowadzone Ustawą z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług będą obowiązywać od 1 października 2020r. Systemy KFWin i Fakturowanie wersja 2.16.00 oraz HTWin wersja 1.06.00 zawierają zmiany w zakresie nowego JPK. W przypadku zainteresowania nowymi rozwiązaniami, prosimy o kontakt z konsultantami w celu instalacji i właściwego skonfigurowaniu systemu.

Czytaj całość

Wszystkich wpisów: 102