Doświadczenie i jakość

Funkcjonalne, łatwe w obsłudze systemy IT i pomoc prawdziwego człowieka, kiedy potrzebujesz. Bez infolinii, bez zbędnych formalności.

Sprawne wdrożenia

Czy wiesz, że dzięki standaryzacji naszych usług wdrożenie może potrwać 1 – 3 dni, a w przypadku systemów dedykowanych maksymalnie do 3 miesięcy?

Szkolenia

Chętnie dzielimy się wiedzą. Nasi Klienci wiedzą, że kiedy pojawiają się znaczące zmiany w prawie, my przygotowujemy łatwo strawne szkolenie.

9 650

Tak, tyle systemów wdrożyliśmy w ciągu ponad 20 lat działalności. Wraz z rozwojem technologii nasze systemy też się zmieniają, ale to co najważniejsze zostaje – nasze podejście do Klienta i ciągła chęć rozwoju.

O firmie

Jesteśmy producentem systemów informatycznych usprawniających kluczowe obszary działalności firmy. Od ponad 20 lat z powodzeniem projektujemy i wdrażamy nasze rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymogów Klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów finansowo – księgowych, kadrowo – płacowych oraz systemów wspierających sprzedaż, obsługę klienta, obieg dokumentacji i zarządzanie firmą. Nasi Klienci mogą również liczyć na bieżącą pomoc merytoryczno – techniczną i outsourcing usług IT.

Nasz zespół tworzą doświadczeni Konsultanci, Specjaliści ds. Kadr i Płac, Księgowi, Doradcy Podatkowi, którzy na bieżąco śledzą zmiany w prawie i na co dzień służą merytorycznym wsparciem. Zgrany zespół informatyków dba o funkcjonalność systemów, ich bieżącą aktualizację i rozwój zgodnie z potrzebami Klienta.

Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, prostych w obsłudze i funkcjonalnych systemów, które ułatwiają codzienną pracę i wpływają na optymalizację działań i rozwój naszych Klientów. Doświadczenie, standaryzacja usług, wysoka jakość i współpraca między ludźmi sprawiają, że Agrobex-Info to firma, która cieszy się zaufaniem Kontrahentów. Zapraszamy!

Sprawdź, za co lubią nas nasi Klienci

Możesz nam zaufać

Przez ponad 20 lat wdrożyliśmy i z sukcesem obsługujemy ponad 9 650 systemów w kilkuset firmach i instytucjach. Mamy bogate doświadczenie i ciągle się rozwijamy.

Dedykowane rozwiązania

Jako producenci systemów z wiedzą i doświadczeniem w sprawach merytorycznych przygotujemy najbardziej optymalne rozwiązania dedykowane dla Twojej Firmy, wdrożymy je i przeszkolimy pracowników.

Wsparcie merytoryczne i techniczne

Na telefon, przez internet albo bezpośrednio u Ciebie. Dzwonisz, informujesz co się dzieje, a my działamy.

Rozwój

Dzięki modułowej budowie systemów korzystasz z pełnej funkcjonalności tylko tych części systemu, które są Ci niezbędne. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem możesz je też dowolnie rozwijać.

Oszczędności

Automatyzacja procesów i integracja z innymi systemami znacznie usprawnia codzienne czynności, dzięki czemu nie tylko oszczędzasz czas, ale odzyskujesz zasoby.

Bezpieczeństwo

Już na etapie projektu dbamy o to, by wszystkie dane były bezpieczne, a Twoja praca przebiegała bez zakłóceń.